+90 422 325 16 33

Hakkımızda.

3 EM Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti.Hakkında

3EM Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti. Malatya merkezli olarak yer bilimleri konusunda doğru, güvenilir ve sonuç odaklı çalışmalarda öncü olmak amacıyla kurulmuştur. Gücünü yeniliğinden alan firmamız, yer bilimleri ile ilişkili mühendislik disiplinlerine kaliteli projeler üretmeyi ve doğal kaynakları tespit ederek bu kaynakların korunarak kullanılmasını hedeflemiştir.Bu amaç ve hedef doğrultusunda ulusal ve uluslararası her ortamda, ilkelerinden ödün vermeden teknik danışmanlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunmaktadır.

Çalışma prensiplerimiz,

Müşterilerimize duyduğumuz saygı doğrultusunda, Aldığımız yetki ve sorumluluğun farkında olarak, Bilimsel verilerden ödün vermeden, En güvenilir ve en ekonomik çözümler üretmektir.

3EMEkibi

Dokuz Eylül Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü 2010 mezunudur, doğu ve güneydoğu anadolu başta olmak üzere birçok bölgede önemli projelerde sorumlu jeofizk mühendisi olarak görev yapmıştır. 2012 şirket kurucusudur.

B. Murat AKIN

Jeofizik Mühendisi/Şirket Müdürü

Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü 2013 mezunudur.Baraj, gölet ve doğalyapı gereçleri etütleri, planan esas jeolojik etüt, zemin etütleri ve hidrojeolojik konularında çalışmaktadır. 2017 yılında şirket bünyesine katılmıştır.

Hülya DURMUŞ

Jeoloji Mühendisi

Erkan ÖZGÜR

Jeoloji Mühendisi/Kurucu Ortak

Ekibimiz

B. Murat AKIN

Jeofizik Mühendisi

Hülya DURMUŞ

Jeoloji Mühendisi

Erkan ÖZGÜR

Jeoloji Mühendisi

Referanslarımız İçinBize Ulaşın

Güncel Projeler İçin Sosyal Medya'dan Bizi Takip Edebilirsiniz.

3EM